Головна сторінка Інтернет-ресурси 24 червня 2017
українська росiйська англiйська


Якщо Вас цікавить інформація щодо державного боргу України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавлять основні показники фінансового стану України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавить інформація щодо споживання та тарифів на газ та тепло - натисніть сюди

« Червень 2017
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Доступ до публічної інформації  »  Порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформаціїПорядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації
30.12.2011 | 12:18 | Міністерство фінансів України версія для друку

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

фінансів України

07.11.2011 № 1401

 

                                                                               

         Зареєстрований у Міністерстві юстиції 25.11.2011 №1349/20087

 

 

 

Порядок

складання та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є  Міністерство фінансів України

 

І. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблений відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Право на доступ до публічної інформації гарантується максимальним спрощенням процедури подання запиту на отримання публічної інформації.

 1.2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі.

1.3. Розпорядником публічної інформації відповідно до Закону є Міністерство фінансів України (далі – Міністерство).

1.4. Доступ до публічної інформації Міністерства забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.

1.5. Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону є фізичні, юридичні особи та об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій.

1.6. Відносини у сфері звернень громадян регулюються Законом України «Про звернення громадян».

 

ІІ. Складання та подання запитів на отримання

 публічної інформації

2.1. Запитувач інформації має право звернутися до Міністерства із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

2.2. Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним.

2.3. Запит на отримання публічної інформації подається Міністерству в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, телефаксом, електронною поштою або по телефону на вибір запитувача.

2.4. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.

2.5. Запит на інформацію повинен містити:

прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

2.6. З метою спрощення процедури оформлення письмового запиту на інформацію запитувач може використати Форму для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді та Форму для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою, затверджені цим наказом.  

            2.7. Форми запиту розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства  у розділі «Доступ до публічної інформації» та на інформаційному стенді  в адмінбудинку Міністерства (вул. Межигірська, 11, м. Київ, 04071).

            2.8. Запитувач може заповнити форми запиту безпосередньо на веб-сайті Міністерства.

            2.9. У формах запиту запитувачеві надається можливість вибрати форму надання відповіді – поштою, телефаксом, електронною поштою.           

            2.10. Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до отримання публічної інформації, розпорядником якої є Міністерство.

            2.11. У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) запитувач не може подати письмовий запит на інформацію, його має оформити працівник спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до отримання публічної інформації, розпорядником якої є Міністерство, із зазначенням у запиті  прізвища, імені, по батькові, контактного телефону, та надає копію запиту особі, яка його подала.

2.12. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

 

           

Начальник Управління комунікацій (Прес-служба)                                                                               В. П. Косарчук

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Міністерство фінансів України
Rambler's Top100