Головна сторінка Інтернет-ресурси 25 червня 2017
українська росiйська англiйська


Якщо Вас цікавить інформація щодо державного боргу України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавлять основні показники фінансового стану України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавить інформація щодо споживання та тарифів на газ та тепло - натисніть сюди

« Червень 2017
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

До уваги жителів Донецької та Луганської областей!  »  Інформація про територіальні представництва Держказначейства, Держфінінспекції та ДФС у Донецькій та Луганській областяхДо уваги жителій Дронецької та Луганської областей!
20.11.2014 | 10:29 | версія для друку

Враховуючи ситуацію, яка склалася на сході України у зв’язку з бойовими діями, державні служби додатково інформують про роботу своїх територіальних підрозділів у Донецькій та Луганській областях.

 

На офіційному сайті ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ http://www.treasury.gov.ua/ публікується та оновлюється оперативна інформація про функціонування територіальних органів Донецької та Луганської областей.  Так, у даному розділі можна дізнатися, у яких районах та містах цього регіону на даний момент працюють представництва. Інформація оновлюється щодня.

 

ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ у зв’язку із складною військовою ситуацією у Луганській області вимушена перереєструвати юридичну адресу служби там  на нову: Україна, Луганська область, місто Кремінна, вулиця Радянська, 2.  Раніше було змінено адресу представництва у сусідній області: Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 26/2. Вся інформація є на офіційному сайті Державної фінансової інспекції http://www.dkrs.gov.ua/.

За законами  України,  при  зміні  юридичної адреси,  всі працівники  Держфінінспекції в Луганській області переводяться на нові робочі місця із збереженням окладу.

 

На офіційному сайті ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ http://sfs.gov.ua/  започатковано та постійно оновлюється спеціальна рубрика «Інформація для Сходу України».

Зокрема, працівники служби та суб’єкти господарювання  можуть ознайомитися із інформацією щодо: 

-                      особливостей роботи окремих територіальних органів Міндоходів Луганської та Донецької областей;

-                      наказів ДФС про встановлення простою у роботі територіальних органів;

-                      реєстрації РРО суб’єктами господарювання зони АТО;

-                      процедури отримання електронних ключів юрособами Донецької та Луганської областей тощо.

У рубриці публікується важлива інформацію для громадян, вимушених залишити свої оселі, зокрема, корисні контакти тощо.

Слід зазначити, що ГУ ДФС у Донецькій області на даний момент перенесено до Маріупольської ОДПІ за адресою м. Маріуполь, вул. Італійська, 59, а ГУ Міндоходів у Луганській області  - до Державну податкову інспекцію у м. Сєвєродонецьку, що знаходиться на вул.. Енергетиків, 72.

Для оперативного проведення митного контролю гуманітарних вантажів, які надходять в Україну, на митницях ДФС України організовано роботу «гарячої лінії».

Крім того, варт о звернути увагу, що фахівці митниць у цілодобовому режимі надаватимуть консультації волонтерам або донорам, які переміщують через митний кордон України гуманітарну, благодійну або технічну допомогу, а також сприятимуть  оперативному вирішенню будь-яких питань, які виникають під час митного оформлення товарів. Дізнатися номери телефонів можна за посиланням http://sfs.gov.ua/anonsi/7787.html.

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Міністерство фінансів України
Rambler's Top100