Головна сторінка Інтернет-ресурси 24 червня 2017
українська росiйська англiйська


Якщо Вас цікавить інформація щодо державного боргу України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавлять основні показники фінансового стану України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавить інформація щодо споживання та тарифів на газ та тепло - натисніть сюди

« Червень 2017
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Міжнародне співробітництво  »  Інтеграція України до ЄС  »  Правова база співробітництва. Координація процесу євроінтеграції та спільні органиПравова база співробітництва. Координація процесу євроінтеграції та спільні органи
29.01.2010 | 11:50 | Департамент міжнародних зв'язків та європейськой інтеграції версія для друку

 

Інституційна база співробітництва між Україною та ЄС

Законодавче забезпечення напрямків міжнародного співробітництва з Європейським Союзом здійснюється в рамках Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами (УПС), підписаної 14 червня 1994 року, і яка набрала чинності 1 березня 1998 року.

Угодою про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС (УПС) передбачено проведення Самітів та утворення двох Спільних органів Україна – ЄС: Ради і Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, Міжпарламентського комітету Україна – ЄС.

Українська частина Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС.

Очолює – Прем’єр-міністр України, до складу Української частини Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС  входять: Віце прем’єр-міністр України, який відповідно до функціональних обов’язків забезпечує взаємодію органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції, Міністр фінансів, Міністр закордонних справ, Міністр економіки, Міністр юстиції - заступники Голови Ради, інші члени Ради - міністри, Голова Комітету з питань Європейської інтеграції Верховної Ради України, Голова НБУ, керівники інших органів виконавчої влади.

Українська частина Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС  утворена як допоміжний орган Української частини Ради.

До складу Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС входять заступники керівників органів виконавчої влади, які відповідають за питання інтеграції України до ЄС

В рамках Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС створено 7 підкомітетів:  1) „Торгівля та інвестиції”, 2) „Економічні та соціальні питання, фінанси та статистика”, 3) „Політика в сфері підприємств, конкуренція, співробітництво в регуляторній сфері”, 4) „Енергетика, транспорт, ядерна безпека та екологія” – заступник Міністра палива та енергетики, 5) „Митне та транскордонне співробітництво”, 6) „Юстиція, свобода та безпека”, 7) „Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров’я, інформаційне суспільство та медіа”.

Між підкомітетами здійснено розподіл компетенції з виконання положень УПС.

Представники Міністерства фінансів беруть участь у роботі  Підкомітету №1 «Торгівля та інвестиції» та №2 „Економічні та соціальні питання, фінанси та статистика”.

Комітет з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом (КПС) є форумом для обміну думками між членами Верховної Ради України та Європейського Парламенту. Він створений відповідно до статті 90 УПС. Комітет має право запитувати від Ради з питань співробітництва відповідну інформацію про виконання положень УПС. За результатами засідання Комітет схвалює Заключну заяву та Рекомендації Раді з питань співробітництва.

Наразі зусилля Уряду зосереджено на переговорному процесі стосовно Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також Угоди про створення зони вільної торгівлі, від яких залежатиме подальший розвиток взаємовідносин між Україною та ЄС. Представники Міністерства фінансів беруть участь у процесі погодження окремих положень згаданих угод.

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері європейської інтеграції, широкої і постійної громадської підтримки цієї політики, створення передумов для поглиблення і розширення відносин України з ЄС постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2008 № 594 затверджено Державну програму інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008 – 2011 роки.

Протягом 2009 року проводились двосторонні консультації щодо нового практичного інструменту на заміну Плану дій Україна – ЄС (термін дії якого закінчився у березні 2009 року). Цей інструмент, Порядок денний асоціації Україна – ЄС (далі – ПДА), набув чинності 23 листопада 2009 року.

Урядом започатковано роботу стосовно організації виконання та моніторингу ПДА. Зокрема, на  32-му засіданні Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС схвалено Розподіл компетенції органів державної влади та підкомітетів Україна – ЄС з виконання Порядку денного асоціації Україна – ЄС.

Відповідно до таблиці «Розподіл компетенції органів державної влади та підкомітетів Україна – ЄС з виконання Порядку денного асоціації Україна – ЄС» Мінфін відповідальний за реалізацію таких пріоритетів ПДА:

- спільна розробка дієвих інструментів та методів покращання бюджетного планування, включаючи планування на середньострокову перспективу (зі стратегічними планами та бюджетними призначеннями для поточних та постійних (капітальних) витрат розпорядниками бюджетних коштів);

- обмін інформацією, досвідом на найкращою практикою застосування програмно-цільового методу у бюджетному процесі, аналізу ефективності та результатів виконання бюджетних програм, планування та виконання бюджету, державного боргу;

- оцінка економічного впливу податкових заходів у співробітництві з експертами ЄС;

- обмін найкращою практикою вдосконалення управління державним боргом відповідно до міжнародних стандартів;

- забезпечення подальшого покращання системи внутрішнього контролю в органах державної влади шляхом гармонізації із загальновизнаними міжнародними стандартами і методологіями та найкращою практикою ЄС;

- покращання та спрощення податкового законодавства, в тому числі за потреби його консолідацію  шляхом кодифікації;

- пожвавлення міжнародного податкового співробітництва з метою посилення ефективного управління у податковій сфері, як зазначено в Угоді про асоціацію стосовно чесної конкуренції, з урахуванням принципів Кодексу поведінки ЄС щодо оподаткування бізнесу;

- сприяння дотриманню міжнародних стандартів бухгалтерського обліку всіма заінтересованими на національному рівні товариствами, зокрема шляхом створення відповідного механізму для досягнення цієї мети.

 

            На першому засіданні Комітету старших посадових осіб з оцінки прогресу імплементації ПДА визначено Перелік спільних пріоритетів виконання ПДА  на 2010 рік.

Мінфін бере участь у реалізації таких пріоритетів:

-          забезпечення подальшого покращання системи внутрішнього контролю в органах державної влади шляхом гармонізації з загальновизнаними міжнародними стандартами і методологіями та найкращою практикою ЄС;

-          впроваджувати відповідні міжнародні стандарти аудиту на національному рівні;

-          забезпечувати впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку всіма зареєстрованими на національному рівні компаніями, здебільшого шляхом створення відповідного механізму для досягнення цієї мети.

 

Крім того, центральні органи виконавчої влади, задіяні у виконанні ПДА, повинні були розробити відомчі плани заходів щодо реалізації ПДА у 2010 році. Наказ Міністерством фінансів розроблено і наказом від 27.02.2010 №94 затверджено План заходів Міністерства фінансів України щодо реалізації у 2010 році Порядку денного асоціації Україна – ЄС.

 

   Міністерство фінансів щоквартально інформує Кабінет Міністрів України про стан виконання Міністерством ПДА._____________

 

 


Правова база співробітництва між Україною та ЄС

 

 

Затверджено на засіданні Координаційної ради з виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки (26.11.2009)

(п.3.1.Протокольного рішення №4 за підсумками засідання Координаційної ради з виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки)

«Регламент наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади в рамках виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки»

«Методологія моніторингу виконання Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України»

 

Укази Президента України

1. Указ Президента України від 29.12.2009 №1117/2009 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 листопада 2009 року «Про хід переговорів з Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом»

2. Указ Президента України від 01.10.2008 № 883/2008 «Про заходи з реалізації домовленостей, досягнутих під час саміту “Україна - Європейський Союз»

3. Указ Президента України від 05.02.2007 №76/2007 «Про делегацію України для участі у переговорах з Європейським Союзом щодо укладення нового базового договору між Україною та Європейським Союзом»

4. Указ Президента України від 05.02.2007 №76/2007 «Про делегацію України для участі у переговорах з Європейським Союзом щодо укладання нового базового договору між Україною та Європейським Союзом»

5. Указ Президента України від 29 листопада 2005 р. № 1661 “Про ліквідацію Державної ради з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України”

6. Указ Президента України від 19 квітня 2004 р. № 445 “Про введення до складу Представництва України при Європейських Співтовариствах (Європейському Союзі) представника Державної митної служби України”

7. Указ Президента України від 5 березня 2004 р. №278 “Про Концепцію адаптації інституту державної служби в Україні до стандартів Європейського Союзу”

8. Указ Президента України від 13 грудня 2003 року № 1433 “Про державні програми з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004 - 2007 роки”

9. Указ Президента України від 1 листопада 2003 року № 1238 “Про Національного координатора з питань технічної допомоги Європейського союзу”

10. Указ Президента України від 5 липня 2003 року №573 “Про забезпечення діяльності Уповноваженого України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції”

11. Указ Президента України від 26 лютого 2003 р. № 170/2003  “Питання Державної ради з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України”

12. Указ Президента України від 26 лютого 2003 р. № 169/2003 “Про Уповноваженого України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції”

13. Указ Президента України від 21 лютого 2003 р. № 155/2003 “Про Національну раду з питань адаптації законодавства України до законодавства ЄС”

14. Указ Президента України від 30 січня 2003 р. №48/2003 “Про Положення про Державну раду з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України”

15. Указ Президента України від 30 серпня 2002 р. № 791 “Про Державну раду з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України”

16. Указ Президента України від 26 листопада 2001 р. № 1146 “Положення про Уповноваженого України з питань європейської інтеграції”

17. Указ Президента України від 14 вересня 2000 р. № 1072 “Про програму інтеграції України до Європейського Союзу”

18. Указ Президента України від 9 лютого 1999 р. № 145/99 “Про заходи щодо вдосконалення нормотворчої діяльності органів виконавчої влади”

19. Указ Президента України від 24 лютого 1998 р. № 148 “Про забезпечення виконання Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС і вдосконалення механізму співробітництва з ЄС”

20. Указ Президента України від 11 червня 1998 р. № 615 “Про затвердження Стратегії інтеграції України до Європейського Союзу”

21. Указ Президента України від 9 грудня 1995 р. № 1140/95 “Про режим експорту феросилікомарганцю походженням з України до країн –членів Європейського Союзу

22. Указ Президента України від 14.09. 2000 року № 1072 «Програма інтеграції України до Європейського Союзу»

 

Розпорядження Президента України

1.            Розпорядження Президента України від 15 січня 2005 р. № 10 “Про делегацію України для участі у переговорах з Європейським інвестиційним банком щодо укладення рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком”

2.            Розпорядження Президента України від 5 січня 2004 року №2 “Про уповноваження А. Шевчука на підписання Європейської угоди про правила, що регулюють пересування осіб між державами - членами Ради Європи”

3.            Розпорядження Президента України від 26 травня 2003 року №143 “Про уповноваження С. Станік на підписання Додаткового протоколу до Європейської конвенції про основні принципи транскордонного співробітництва між територіальними общинами або органами влади”

4.            Розпорядження Президента України від 19 квітня 2003 року №94 “Про уповноваження Ю. Кравченка на підписання Конвенції про взаємну адміністративну допомогу в податкових справах”

5.            Розпорядження Президента України від 27 червня 1999 р. № 151 “Про Перелік центральних органів виконавчої влади, відповідальних за здійснення завдань, визначених Стратегією інтеграції України до ЄС”.

 

Розпорядження Кабінету Міністрів України

1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.11.2007 № 1066 «Про підписання Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією про експортне мито»

2. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 № 32 «Про забезпечення діяльності груп аналізу політики у центральних органах виконавчої влади та Секретаріаті Кабінету Міністрів України»

3. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 р. № 1072-р „Про затвердження заходів щодо виконання у 2008 році Плану дій Україна — ЄС

4. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 р. 480-р „Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо фінансування в рамках програми дій Тасі другої черги будівельних робіт, постачання обладнання і надання технічної допомоги на пункті пропуску через державний кордон України „Ягодин” між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств, яка діє від імені Європейського Співтовариства”

5. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2007 р. 419-р „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасіс з прикордонного співробітництва 2006 року – компонент облаштування пунктів пропуску через державний кордон)”

6. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 травня 2007 р. 355-р „Про підписання Угоди про фінансування Програми дій Тасіс для України 2006 року”

7. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 травня 2007 р. 354-р „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасіс з ядерної безпеки 2006 року)”

8. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2007 р. №238-р „Про затвердження заходів щодо виконання у 2007 році Плану Дій Україна – ЄС”

9. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. №89-р „Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2007 році Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004 – 2007 роки”

10. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. №90-р „Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2007 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

11. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. 27-р „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Регіональної програми дій Тасіс 2006 року)”

12. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2006 р. №634-р „Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2007 році Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004 – 2007 роки”

13. Розпорядження  Кабінету Міністрів України від  8 грудня 2006  № 602 „Про підписання Угоди (у формі обміну листами) між Україною, представленою Урядом України, та Європейським Співтовариством про продовження строку дії і доповнення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про торгівлю текстильною продукцією”

14. Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 2 листопада 2006 № 534 „Про підписання Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств”

15. Розпорядження Кабінету Міністрів України від  2 листопада 2006 № 536 „Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Радою Європи стосовно заснування в Україні Офісу Ради Європи та його правового статусу”

16. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2006 № 510 „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасіс з прикордонного співробітництва 2005 року - частина II (компонент облаштування пунктів пропуску через державний кордон)”

17. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006  № 448 „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасіc з ядерної безпеки 2005 року)”

18. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 № 414 „Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо фінансування в рамках програми Тасіс будівельних робіт, постачання обладнання і надання технічної допомоги в пункті пропуску через державний кордон України "Ужгород" між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств, яка діє від імені Європейського Співтовариства”

19. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2006 № 365 „Про підписання Заяви про членство у програмі Європейського агентства з координації досліджень (EUREKA)”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 р. № 243-р „Про затвердження заходів щодо виконання у 2006 році Плану дій Україна — ЄС”

20. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 р. № 151-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2006 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу"

21. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 р. №149 „Про схвалення Концепції Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007—2010 роки”

22. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 № 139 „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасі з прикордонного співробітництва 2005 року – компонент Програми сусідства)”

23. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 № 139 „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасі з прикордонного співробітництва 2005 року – компонент Програми сусідства)”

24. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 № 139 „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасі з прикордонного співробітництва 2005 року – компонент Програми сусідства)”

25. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 лютого 2006 № 49 „Про підписання Угоди про фінансування програм за участю багатьох країн (Регіональної програми дій Тасіс 2005 року)”

26. Розпорядження Кабінету Міністрів України 1 лютого 2006 №55-р  „Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004 - 2007 роки”

27. Розпорядження Кабінету Міністрів України 1 лютого 2006 №56-р „Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2006 році Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004 - 2007”

28. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 січня 2006 № 35 „Про підписання Угоди про фінансування Програми дій Тасіс для України 2005 року”

29. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2005 № 489-р „Про підписання Меморандуму про партнерство і поглиблення співробітництва в галузі європейської та євроатлантичної інтеграції між Урядом України та Урядом Республіки Болгарія”

30. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2005 № 436 „Про підписання Угоди про відновлення дії Угоди між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, стосовно фінансування проектів з енергоефективності”

31. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2005 № 419 „Про підписання Договору (у формі обміну листами) між Кабінетом Міністрів України та Європейською Комісією, яка виступає від імені Європейського Союзу, про внесення змін до Меморандуму про фінансування Програми Тасіс на 2002 рік для України, Угоди про фінансування Національної програми дій Тасіс для України на 2003 рік та Угоди про фінансування програми дій Тасіс для України на 2004 рік”

32. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2005  № 332 „Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо фінансування в рамках програми Тасіс будівельних робіт, постачання обладнання і надання технічної допомоги в пункту пропуску через державний кордон України Рава-Руська між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, яка діє від імені Європейського Співтовариства”

33. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 червня 2005 р. № 201-р "Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2005 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу"

34. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2005 N 117-р "Про затвердження заходів щодо виконання у 2005 році Плану дій Україна - ЄС"

35. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2005 № 85 „Про підписання Угод про фінансування програми дій Тасіс для України на 2004 рік, програм за участю багатьох країн (Програми дій Тасіс з прикордонного співробітництва 2004 року-компонент проектів Програми сусідства) та програм за участю багатьох країн (Регіональна програма дій Тасіс 2004 року)”

36. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. № 959 “Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2005 році Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004 – 2007 роки”

37. Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 23 грудня 2004 р. № 948 “Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2005 році Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004 – 2007 роки”

38. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 № 835 „Про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо фінансування в рамках програми Тасіс будівельних робіт, постачання обладнання і надання технічної допомоги в пункті пропуску через державний кордон України „Ягодин” між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, яка діє від імені Європейського Співтовариства”

39. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2004 № 576 „Про підписання Угоди про фінансування Національної програми дій Тасіс для України на 2003 рік у межах програм з технічного сприяння Європейського Союзу”

40. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 липня 2004  № 504 „Про підписання Доповнення до Механізму виконання між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, стосовно третього траншу Програми компенсації паливного дефіциту в Україні, фінансованої на кошти Тасіс”

41. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р.  №197 “Деякі питання організації виконання Державної програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2004 - 2007 роки

42. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р.  №165 “Деякі питання, пов’язані з виконанням Державної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки”

43. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. №111 “Про заходи щодо реалізації пріоритетних положень Програми інтеграції України до Європейського Собзу в 2004 році” 

44. Розпорядження Кабінету Міністрів України  від 27 серпня 2003 р. N 540-р “Про заходи щодо використання Україною нових можливостей розширення Європейського Союзу та запобігання його можливим негативним наслідкам для України”

45. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 червня 2003 р. № 382 “Про першочергові заходи з виконання Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом) і удосконалення інституційного забезпечення діяльності органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції”

46. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 червня 2003 №360 “Про підписання Грантового листа щодо регіональної Програми дій на 2002 рік з прикордонного співробітництва”

47. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 червня 2003 р №359 “Про підписання Грантового листа щодо регіональної Програми дій Тасіс на 2002 рік”

48. Розпорядження від 7 квітня 2003 року №211 “Про підписання Меморандуму між Урядом України та Комісією Європейських співтовариств...”

49. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 79 “Про затвердження плану заходів щодо інформування громадськості стосовно цілей, завдань, і завдань європейської інтеграції на 2003 рік”

50. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року №78 “Про підписання Грантового листа Програми дій Тасіс – 2002 з ядерної безпеки”

51. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року №74 “Про утворення робочої групи з підготовки проекту Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до Законодавства Європейського Союзу”

52. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2002 р. N 744 “Про заходи щодо реалізації пріоритетних положень Програми інтеграції України до Європейського Союзу в 2003 році”

53. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.12.02 № 721 „Про підписання Меморандуму про фінансування Програми Тасіс на 2002 рік для України в межах програм з технічного сприяння Європейського Союзу”

54. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.10.02 № 606 „Про підписання Угоди між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, щодо варіантів закупівлі палива для третього траншу Програми компенсації паливного дефіциту, фінансованої на кошти TACIS”;

55. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. № 477-р “Про схвалення Програми “Інвестиційний імідж України””

56. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.08.02 № 452 „Про схвалення проекту Листа Кабінету Міністрів України генеральному директорові Генерального директорату „Євродопомога” Європейської Комісії про внесення змін до Програми ТАСІС на 2000 рік для України”

57. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 червня 2002 р. № 327-р “Про відкриття торговельно-економічної місії у складі Представництва України при Європейських Співтовариствах (Європейському Союзі)”

58. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2002 р. № 587 “Деякі питання розвитку транскордонного співробітництва та єврорегіонів”

59. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р.  № 132 "Про придбання нерухомого майна для розміщення Постійного представництва України та для резиденції Постійного представника України при Раді Європи"

60. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 83 "Про підготовку Круглого столу підприємців України і держав-членів Європейського Союзу"

61. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 січня 2002 року №34 “Про заходи щодо реалізації пріоритетних положень Програми інтеграції України до Європейського Союзу в 2002 році”

62. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 р. № 39 “Про внесення змін до тимчасового регламенту”

 

Постанови КМУ

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 974 «Про затвердження Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008 - 2011 роки»

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 16.07.2008 № 649 «Про утворення Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції»

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 02.07.2008 № 594 «Про затвердження Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008 - 2011 роки»

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 №1819 «Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007-2010 роки»

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 травня 2008 р. № 477 „Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі “EUREKA””

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 р. № 1819 „Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2007 - 2010 роки”

7. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2006 р. № 425 „Про порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання заходів з питань європейської і євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері”

8. Постанова КМУ від 03 березня 2005 р. № 174 "Деякі питання координації діяльності органів виконавчої влади у сфері європейської інтеграції"

9. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 травня 2005 р. №339 „Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору проектів (програм) транскордонного співробітництва, які можуть бути включені до державної програми розвитку транскордонного співробітництва”

10. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2004 р. № 1742 “Про утворення Державного департаменту з питань адаптації законодавства”

11. Постанова Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2004 р. № 1365 “Деякі питання адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

12. Постанова Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. № 417 “Про додаткові заходи щодо посилення роботи з адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

13. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2003 року № 1400 “Про внесення змін до Тимчасового регламенту Кабінету Міністрів України”

14. Постанова Кабінету Міністрів України від 15 травня 2003 року №716 “Про утворення Центру європейського та порівняльного права”

15. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. № 598 “Про внесення змін до Тимчасового регламенту Кабінету Міністрів України”

16. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. № 620 “Про утворення Міжвідомчої комісії із забезпечення виконання в Україні вимог директив Європейського Союзу та гармонізації стандартів і санітарних, екологічних, ветеринарних, фітосанітарних норма з міжнародними і європейськими вимогами на сільськогосподарську сировину та продукцію”

17. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 №601 “Про внесення змін до Положення про Українську частину Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Співтовариством (Європейським Союзом)

18. Постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2003 року №270 “Про голову Міжвідомчої комісії з питань розвитку транскордонного співробітництва та єврорегіонів”

19. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2002 р. № 1394 “Про виконання завдань, що випливають з послань Президента України до Верховної Ради України “Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки” та “Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2001 році

20. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 412 “Про внесення зміни до Порядку забезпечення приміщеннями закордонних дипломатичних установ України”

21. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1225 “Про схвалення і подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі ядерної безпеки та Угоди про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі керованого термоядерного синтезу”

22. Постанова КМУ від 05.09.2001 р. № 1141 "Про утворення Управління з питань європейської інтеграції у структурі Секретаріату Кабінету Міністрів України"

23. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2001 р. № 925 “Про укладення Угоди між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською комісією, щодо адаптації енергетичного законодавства України до законодавства Європейського Співтовариства”

24. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2001 р. № 924 “Про укладення Угоди між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською комісією, щодо скорочення браку ліквідності в українському секторі електроенергетики”

25. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2001 р. № 923 “Про укладення Угоди між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською комісією, щодо поліпшення системи обліку на українському оптовому ринку електроенергії”

26. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2001 року №345 “Про затвердження плану дій щодо реалізації пріоритетних положень Програми інтеграції України до Європейського Союзу у 2001 році

27. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1999 р. № 1496 “Про Концепцію адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

28. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1998 р. № 1773 “Про затвердження Положення про Міжвідомчу координаційну раду з питань адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

29. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 1998 р. № 1074 “Питання діяльності Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейськими Співтовариствами (Європейським Союзом) ”

30. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 1998 р. № 1059 “Про схвалення Заяви Кабінету Міністрів України щодо виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та урядами країн “великої сімки” і Комісією Європейського Співтовариства щодо закриття Чорнобильської АЕС”

31. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 червня 1998 р. № 852 “Про запровадження механізму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

32. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 березня 1998 р. № 267 “Про заходи щодо виконання Угоди між Європейським Співтовариством по вугіллю та сталі та Урядом України про торгівлю деякими сталеливарними виробами і Угоди у формі обміну листами між Європейським Співтовариством та Урядом України про встановлення системи подвійної перевірки без кількісних обмежень по відношенню до експорту з України до Європейських Співтовариств деяких сталеливарних виробів, охоплених договорами про створення Європейських Співтовариств та Європейського Співтовариства по вугіллю та сталі”

33. Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 1997 р. № 244 “Про заходи щодо поетапного впровадження в Україні вимог директив Європейського Союзу, санітарних, екологічних, ветеринарних, фітосанітарних норм та міжнародних і європейських стандартів”

34. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 р. № 826 “Про підписання Договору до Європейської енергетичної хартії, Протоколу до Європейської енергетичної хартії з питань ефективності в енергетиці та суміжних екологічних аспектів і Заключного акту Конференції щодо Європейської енергетичної хартії”

 

Постанови Верховної Ради України

1. Постанова Верховної Ради України від 22.02.2007 №684-V «Про Заяву Верховної Ради України «Про започаткування переговорів між Україною та ЄС щодо укладення нового базового договору»

2. Постанова Верховної Ради України від 22.03.2007 № 808-V «Про утворення Спільної парламентсько-урядової комісії з інтеграції України до Європейського Союзу»

3. Постанова Верховної Ради України від 22.02.2007 № 684-V «Про Заяву Верховної Ради України “Про започаткування переговорів між Україною та ЄС щодо укладення нового базового договору»

4. Постанова Верховної Ради України від 19 жовтня 2004 року № 2091-IV “Про Звернення Верховної Ради України до парламентів країн "Великої сімки", країн - донорів Чорнобильського фонду "Укриття" та Європейського парламенту”

5. Постанова Верховної Ради України від 22 травня 2003 р. № 844-IV “Про звернення Верховної Ради України до парламентів, урядів та громадськості держав Європи”

6. Постанова Верховної Ради України від 28 листопада 2002 р. № 299-IV “Про рекомендації парламентських слухань про взаємовідносини та співробітництво України з Європейським Союзом”

7. Постанова Верховної Ради України від 12 вересня 2002 р. № 136-IV “Про прийняття за основу проекту Закону України про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

8. Постанова ВРУ від 07.06.2002 р. № 13 "Про обрання голів і перших заступників голів комітетів Верховної Ради України четвертого скликання, створення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, обрання Голови і першого заступника Голови цієї комісії та призначення Керівника Апарату Верховної Ради України" (щодо створення Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції).

9. Постанова Верховної Ради України від 17 січня 2002 р. № 299-IІІ “Про рекомендації за підсумками парламентських слухань з питань реалізації державної політики інтеграції України до ЄС”

10. Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 1995 р. № 343/95-ВР “Про приведення законодавства України у відповідність із Європейськими конвенціями з питань кримінального судочинства”

11. Постанова Верховної Ради України від 24 лютого 1994 р. № 4030-ХІІ “Про участь України в Європейській культурній конвенції 1954 року”

12. Постанова Верховної Ради України від 14 липня 1993 р. № 3386-ХІІ “Про приєднання України до Додаткового протоколу до Європейської конвенції про інформацію щодо іноземного законодавства 1978 року”

13. Постанова Верховної Ради України від 14 липня 1993 р. № 3385-ХІІ “Про участь України в Європейській конвенції про інформацію щодо іноземного законодавства 1968 року”

14. Постанова Верховної Ради України від 14 липня 1993 р. № 3384-ХІІ “Про приєднання України до Європейської конвенції про основні принципи транскордонного співробітництва між територіальними общинами або органами влади 1980 року”

 

Закони України

1. Закон України                                                                   від 03.09.2008 №360-VI «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств»

2. Закон України                                                    від 06.03.2008 № 134-VI «Про ратифікацію Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами (УПС) про приєднання Республіки Болгарія та Румунії до УПС»

3. Закон України від 7 лютого 2006 року № 3392-IV „Про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком”

4. Закон України від 1 липня 2004 року № 1964-IV “Про ратифікацію Угоди про відновлення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво”

5. Закон України від 24 червня 2004 року № 1861-IV “Про транскордонне співробітництво”

Закон України від 24 червня 2004 року № 1879-IV “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про приєднання України до Європейської конвенції про основні принципи транскордонного співробітництва між територіальними общинами або органами влади 1980 року" та про ратифікацію додаткових протоколів до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями”

6. Закон України від 23 червня 2004 року № 1846-IV “Про ратифікацію Європейської угоди про осіб, які беруть участь у процесі Європейського суду з прав людини”

7. Закон України від 18 березня 2004 р. № 1629 “Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

8. Закон України від 15 травня 2003 р. № 802-ІV “Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або меншин”

9. Закон України від 25 грудня 2002 р. № 368-ІV “Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво”

10. Закон України від 21 листопада 2002 р. № 228-ІV “Про Концепцію загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”

11. Закон України від 26 вересня 2002 року №172 “Про ратифікацію Європейської конвенції про міжнародну дійсність кримінальних вироків”

12. Закон України від 7 березня 2002 р. № 3104-ІІІ “Про ратифікацію Угоди про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі ядерної безпеки та Угоди про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі керованого термоядерного синтезу”

13. Закон України від 10 січня 2002 року №2934 “Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Радою Європи щодо створення в Україні бюро інформації Ради Європи та його правового статусу”

14. Закон України від 13 вересня 2001 р. № 2690-ІІІ “Про ратифікацію Протоколу № 2 до Європейської конвенції про запобігання тортурам та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню”

15. Закон України від 13 вересня 2001 р. № 2689-ІІІ “Про ратифікацію Протоколу № 1 до Європейської конвенції про запобігання тортурам та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню”

16. Закон України від 16 січня 1998 р. № 44/98-ВР “Про ратифікацію Європейської конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах, 1959 рік, та Додаткового протоколу 1978 року до Конвенції”

17. Закон України від 16 січня 1998 р. № 43/98-ВР “Про ратифікацію Європейської конвенції про видачу правопорушників, 1957 рік, Додаткового протоколу 1975 року та Другого додаткового протоколу 1978 року до Конвенції”

18. Закон України від 15 липня 1997 р. № 452/97-ВР “Про ратифікацію Європейської хартії місцевого самоврядування”

19. Закон України від 24 січня 1997 р. № 33/97-ВР “Про ратифікацію Європейської конвенції про запобігання тортурам та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню”

20. Закон України від 22 вересня 1995 р. № 339/95-ВР “Про приєднання України до Європейської конвенції про передачу провадження у кримінальних справах, 1972 рік”

21. Закон України від 22 вересня 1995 р. № 337/95-ВР “Про приєднання України до Європейської конвенції про передачу засуджених осіб, 1983 рік”

22. Закон України від 10 листопада 1994 р. № 237/94-ВР “Про ратифікацію Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами”

 

УГОДИ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС

1.            План дій Україна – Європейський Союз

2.            План дій Україна – Європейський Союз (англійською мовою)

3.            Угода про партнерство та співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами

4.            Угода між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств про заснування представництва Комісії Європейських Співтовариств в  Україні та про його привілеї та імунітети

5.            Угода між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз

6.            Угода (у формі обміну листами) між Україною, представленою Урядом України, та Європейським Співтовариством про продовження строку дії і доповнення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про торгівлю текстильною продукцією

7.            Рамкова угода між урядом України та Комісією Європейських Співтовариств

8.            Меморандум про взаєморозуміння щодо фінансування в рамках програми Тасі будівельних робіт, постачання обладнання і надання технічної допомоги в пункті пропуску  через державний кордон України „Ужгород” між Урядом України і Комісією Європейськиї співтовариств, яка діє від імені Європейського Співтовариства

9.            Угода про фінансування Програми дій Тасіс для України 2005 року

10.          Угода про фінансування програм за участю багатьох країн (Регіональна програма дій Тасіс 2005 року)

11.          Угода про фінансування програм за участю багатьох країн (Програма дій Тасіс з прикордонного співробітництва 2005 року – частина ІІ (компонент облаштування пунктів пропуску через державний кордон)

12.          Угода про фінансування програм за участю багатьох країн (Програма дій Тасіс з прикордонного співробітництва 2005 року – компонент Програми сусідства)

13.          Угода між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії про співробітництво у сфері мирного використання ядерної енергії (Постанова Кабінету Міністрів України від 25 січня 2006 р. № 59)

14.          Рамкова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком (Закон України від 7 лютого 2006 р. № 3392)(ратифіковано)

15.              Угода у формі обміну листами між Україною, представленою Урядом України, та Європейським Співтовариством про продовження та доповнення Угоди між Європейським Економічним Співтовариством та Україною про торгівлю текстильною продукцією від 1993 року, останні зміни до якої було внесено 19 грудня 2000 року Угодою у формі обміну листами

16.              2.Угода між Україною та Європейським Союзом про процедури безпеки, які стосуються обміну інформації з обмеженим доступом

17.          3.Угода між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях Європейського Союзу із врегулювання криз

18.          Рамкова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком

19.          Угода між Європейським співтовариством та Україною про певні аспекти повітряного сполучення

20.          Угода між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством про торгівлю деякими сталеварними виробами

21.          Угода між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською комісією, стосовно фінансування проектів з енергоефективності  

22.          3. Ропорядження КМУ про про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії про співробітництво у сфері мирного використання ядерної енергії

23.  1.Спільне комюніке (щодо розвитку системи транспортування нафти Одеса - Броди – Плоцьк)

24.  2.Комюніке Комісії Ради та Європейського Парламенту "Розширена Європа - Нові сусіди: Нова система стосунків з нашими східними та південними сусідами”

25.  Угода між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво

26.  Угода між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, щодо скорочення браку ліквідності в українському секторі електроенергетики

27.  Угода між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, щодо варіантів закупівлі палива для третього траншу Програми компенсації паливного дефіциту, фінансованої на кошти ТАСІС

28.  Угода про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі ядерної безпеки

29.  Угода про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі керованого термоядерного синтезу

30.  Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Радою Європи щодо створення в Україні Бюро інформації Ради Європи та його правового статусу

31.  Європейська конвенція про боротьбу з тероризмом

32.  Індикативна програма для України на 2002 - 2003 роки.

33.          Рамкова угода про інституційні засади створення міждержавних систем транспортування нафти та газу

34.          Міжнародна конвенція про охорону інтересів виконавців, виробників фонограм і організацій мовлення

35.          Договір ВОІВ про авторське право, прийнятий дипломатичною Конференцією 20.12.1996 р.

36.          Договір ВОІВ про виконання і фонограми, прийнятий дипломатичною Конференцією 20 грудня 1996 р.

37.          Меморандум про фінансування Програми дій 2000 року для України в межах Програми Європейського Співтовариства з технічного сприяння (ТАСІС)

38.          Угода між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, щодо покращання системи обліку на українському оптовому ринку електроенергії

39.          Механізм виконання між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, стосовно другого траншу Програми компенсації паливного дефіциту в Україні, фінансованої на кошти ТАСІС

40.      Угода між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, щодо адаптації законодавства України до законодавства Європейського Співтовариства

41.      Угода між Урядом України та Європейським Співтовариством, представленим Європейською Комісією, щодо скорочення браку ліквідності в українському секторі електроенергетики

42.  План дій Європейського Союзу в галузі юстиції та внутрішніх справ

43.          Угода про заходи щодо попередження та припинення використання неправдивих товарних знаків та географічних зазначень

44.          Угода про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності

45.         Угода у формі обміну листами між ЄС та Україною щодо продовження та доповнення угоди між Україною та ЄС про торгівлю текстильною продукцією, парафованої 5 травня 1993 року та в останнє доповненої угодою у формі обміну листами, парафованої 15 жовтня 1999 р.

46.         Мадридська угода про міжнародну реєстрацію товарних знаків

47.          Ніццька угода про міжнародну класифікацію товарів та послуг для реєстрації знаків

48.          Угода між Європейською організацією з використання метеорологічних супутників (ЄВМЕТСАТ) та Національним космічним агентством України (НКАУ)

49.          Основна багатостороння угода про міжнародний транспорт щодо розвитку коридору Європа – Кавказ - Азія

50.         Конвенція про охорону інтересів виробників фонограм від незаконного відтворення їхніх фонограм від 29 жовтня 1971 року

51.          Конвенція про визнання кваліфікацій з вищої освіти в Європейському  регіоні

52.          Кредитна угода між Європейським Співтовариством (як кредитором) та Україною (як позичальником) та Національним банком України (як агентом позичальника) на суму 150 млн. екю

53.          Бернська конвенція про охорону літературних і художніх творів

54.          Угода про співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Європейським Співтовариством з атомної енергії в галузі керованого термоядерного синтезу

55.          Європейська конвенція про видачу правопорушників, 1957 р., Додатковий протокол до конвенції про видачу правопорушників  1975 р. та Другий додатковий протокол до конвенції про видачу правопорушників 1978 р.

56.          Європейська конвенція про взаємну допомогу у кримінальних справах, 1959 р. та Додатковий протокол до конвенції про взаємну допомогу у кримінальних справах 1978 р.

57.          Угода про партнерство та співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами

58.          Договір до Енергетичної Хартії та Протокол до Енергетичної Хартії з питань енергетичної ефективності і суміжних екологічних аспектів, підготовлені в рамках Конференції по Європейській Енергетичній Хартії

59.          Європейська конвенція про запобігання тортурам та нелюдському або такому,  що  принижує  гідність, поводженню чи покаранню

60.          Протокол поправок к Европейской конвенции по трансграничному телевидению

61.          Угода між Європейським Співтовариством по вугіллю та сталі (ЄСВС) та Урядом України про торгівлю деякими сталеливарними виробами

62.          Угода у формі обміну листами між Європейським Співтовариством та Урядом України про встановлення системи подвійної перевірки без кількісних обмежень по відношенню до експорту з України до ЄС деяких сталеливарних виробів, охоплених договорами про створення ЄС та ЄСВС

63.          Будапештський договір про міжнародне визнання депонування мікроорганізмів з метою патентної процедури від 28 квітня 1977 року та Інструкції  до нього від 31 січня 1981 року

64.          Європейська Хартія місцевого самоврядування

65.          Часткова Угода про Європейську Комісію “За демократію через право”, 1990 р.

66.          Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та урядами країн “великої сімки” і Комісією Європейського Співтовариства щодо закриття Чорнобильської АЕС

67.          Міжнародна конвенція по охороні нових сортів рослин

68.          Тимчасова Угода про торгівлю та питання, пов’язані з торгівлею, між Європейським Співтовариством по вугіллю та сталі, Європейським Співтовариством по атомній енергії, з одного боку та Україною з іншого

69.          Європейська конвенція про нагляд за умовно засудженими або умовно звільненими правопорушниками, 1964 р.

70.          Європейська конвенція про передачу засуджених осіб, 1983 р.

71.          Єпейська конвенція про передачу провадження у кримінальних справах, 1972 р.

72.  Угода між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств про створення Контактної групи по вугіллю та сталі

73.  Міжнародна угода між Урядом України та ЄС "Загальні правила, що застосовуються до меморандумів про фінансування"

74.  Європейська культурна конвенція 1954 р.

75.  Договір до Європейської енергетичної хартії, Протокол до Європейської енергетичної хартії з питань ефективності в енергетиці та суміжних екологічних аспектів

76.  Конвенція про заснування Європейської і Середземноморської організації захисту рослин (рішення про вступ прийнято згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1994 р. № 38.)

77.  Угода між Європейським Співтовариством та Україною про торгівлю текстильною продукцією

78.  Загальні правила, що застосовуються до меморандумів про фінансування

79.          Угода між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств про заснування представництва Комісії Європейських Співтовариств України та про його привілеї та імунітети

80.          Європейська конвенція про основні принципи транскордонного співробітництва між територіальними общинами та органами влади 1980 року

81.          Європейська конвенція про інформацію щодо іноземного законодавства, 1978 р.

82.          Конвенція про Європейську організацію супутникового зв’язку та її Експлуатаційна угода

83.          Протокол №1 до Європейської конвенції про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню

84.          Протокол №2 до Європейської конвенції про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню

85.          Європейська конвенція про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню

86.          Європейська хартія місцевого самоврядування

87.          Конвенція про передачу засуджених осіб

 

 

 

______________

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Міністерство фінансів України
Rambler's Top100