Головна сторінка Інтернет-ресурси 24 червня 2017
українська росiйська англiйська


Якщо Вас цікавить інформація щодо державного боргу України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавлять основні показники фінансового стану України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавить інформація щодо споживання та тарифів на газ та тепло - натисніть сюди

« Червень 2017
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Проекти Міністерства фінансів  »  Проект модернізації державних фінансів  »  Розроблені документи  »  МКТ-4Інформація для потенційних учасників торгів
22.04.2013 | 18:16 | Міністерство фінансів України версія для друку

Шановні потенційні учасники торгів!

 

  Міністерство фінансів України планує розпочати процедуру нових міжнародних конкурсних торгів (МКТ-4) на початку серпня 2013 року за закупівлею «Розробка прикладного програмного забезпечення для Системи управління державними фінансами та інсталяція центральних серверів, апаратного забезпечення та мережевого обладнання».

  З метою підготовки якісного тендерного документу та скорочення кількості роз’яснень протягом процесу закупівель всі зацікавлені компанії можуть ознайомитися з проектом Розділу VI тендерної документації щодо функціональних та технічних вимог, а також спеціальними умовами для застосування ліцензій на програмне забезпечення та іншими важливими аспектами.

  Звертаємо Вашу увагу, що на даному етапі Мінфін має намір отримати пропозиції і коментарі та уважно ознайомившись з ними, в разі доцільності, врахувати в остаточному варіанті Розділу VI Технічні умови тендерної документації за зазначеною закупівлею.

  Проект розділу тендерної документації щодо функціональних та технічних вимог розміщений на офіційному сайті Міністерства фінансів України у розділі: Проекти міністерства/Проект модернізації державних фінансів/Інформація про тендерні закупівлі в рамках Проекту/проект Розділу VI Технічні вимоги та стаття ЗУК 16.1 (а)(iv).

  Ваші пропозиції та коментарі, їх обговорення тощо просимо розміщати до 3 червня 2013 року у відповідному розділі Інтернет-Форуму Міністерства фінансів України. Ми будемо інформувати про прогрес у цьому процесі попереднього розгляду шляхом регулярних оновлень документації, що розміщена на сайті МФУ у розділі Інтернет-Форуму. У разі внесення змін до проектів викладених документів, їх оновлена версія буде розміщена на тому ж веб-сайті для ознайомлення з внесеними змінами.

 

 

Проект під-статті 16.1 (a) (iv)

 

Проект Розділу VI. Технічні вимоги

 

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Міністерство фінансів України
Rambler's Top100