Головна сторінка Інтернет-ресурси 24 червня 2017
українська росiйська англiйська


Якщо Вас цікавить інформація щодо державного боргу України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавлять основні показники фінансового стану України - натисніть сюди

Якщо Вас цікавить інформація щодо споживання та тарифів на газ та тепло - натисніть сюди

« Червень 2017
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
початок діапазону
дд мм рр
кінець діапазону
дд мм рр
[Показати]

Місцеві бюджети  »  Нормативно-правові актиПостанова Кабінету Міністрів України від 25.02.2015 № 68 "Про затвердження Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що розташовані на території проведення антитерористичної операції"
30.03.2015 | 13:48 | версія для друку

Опис : Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 лютого 2015 р. № 68

Київ

Про затвердження Порядку перерахування
міжбюджетних трансфертів за місцевими бюджетами
у населених пунктах Донецької та Луганської
областей, що розташовані на території
проведення антитерористичної операції

Відповідно до пункту 24 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок перерахування міжбюджетних трансфертів за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що розташовані на території проведення антитерористичної операції (додається).

Прем’єр-міністр України                                                              А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 лютого 2015 р. № 68

ПОРЯДОК
перерахування міжбюджетних трансфертів за місцевими
бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що 
розташовані на території проведення антитерористичної операції

1. Цей Порядок визначає механізм перерахування міжбюджетних трансфертів (базова дотація, додаткові дотації, субвенції, реверсна дотація) за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що розташовані на території проведення антитерористичної операції.

2. Перерахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, згідно з переліком, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 92, ст. 2655) (далі — населені пункти на тимчасово неконтрольованій території), Казначейством не здійснюється.

3. Неперераховані обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам населених пунктів на тимчасово неконтрольованій території перерозподіляються шляхом збільшення обсягу:

міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам населених пунктів, на територію яких переміщуються особи (споживачі гарантованих послуг) з населених пунктів на тимчасово неконтрольованій території;

видатків державного бюджету на відновлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію) інфраструктури у Донецькій та Луганській областях.

Відомості про кількість зазначених осіб (споживачів гарантованих послуг) подаються Мінсоцполітики на запит головного розпорядника коштів відповідного міжбюджетного трансферту.

4. Казначейство веде облік обсягу реверсної дотації, не перерахованої до державного бюджету з місцевих бюджетів населених пунктів на тимчасово неконтрольованій території.

Перерахування реверсної дотації з обласних бюджетів Донецької та Луганської областей до державного бюджету в період проведення антитерористичної операції Казначейством не здійснюється.

5. Казначейство у тижневий строк з дня набрання чинності актом Кабінету Міністрів України про виключення населеного пункту на тимчасово неконтрольованій території з переліку, зазначеного у пункті 2 цього Порядку, відновлює перерахування міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та реверсної дотації до державного бюджету відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399), та розпису асигнувань державного бюджету без урахування обсягів неперерахованих міжбюджетних трансфертів.

6. Департаменти фінансів Донецької та Луганської облдержадміністрацій подають Казначейству інформацію про взяті зобов’язання місцевих бюджетів за видатками на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення у розрізі міських міст обласного значення та районних бюджетів.

7. Казначейство щодекади та станом на перше число кожного місяця подає Мінфіну інформацію про обсяг неперерахованих міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та недоотриманої реверсної дотації в розрізі місцевих бюджетів населених пунктів на тимчасово неконтрольованій території.

_____________________

 

 

Розробник: Корпорація "Cофтлайн" (Україна) © Міністерство фінансів України
Rambler's Top100